Vankúšik HANNAH PILLOW
Nafukovací cestovný vankúšik Hannah s rozmerom 45 x 27 cm, výška po nafúknutí 7 - 8 cm. Po vyfúknutí ho zbalíte do malého balíčka s rozmerom 10 x 7 cm. Váha 80 g. Dodávané vrátane opravnej sady.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Hmotnosť | 74 g |
| Typ produktu | vankúšik |
| Farba | magnet II |
| Rozmer | 45 x 27 cm |
| Rozmer zbaleného vreca | 10 x 7 cm |
| Typ ventilu | mosazný ventil |
| Konštrukcia karimatky | Wave baffles |
| Rozmer po zbalení | 10 x 7 cm |
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka