Tyčka stanová HANNAH CAMPING DURALOVÁ 8,5 X 3320 Uni
Náhradné stanové prúty nie len k stanom Hannah.
Fotografie je ilustrativní.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Materiál a technológia | Dural |
| Typ produktu | prút k stanu |
| Farba | light green |
| Dĺžka tyčky | 3320 mm |
| Priemer tyčky | 8.5 mm |
| Odporúčané pre stan | Eagle 2 |
| Dĺžka | 332 cm |
Kempovanie
16.7.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Good
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka