Spací vak HANNAH CAMPING BIVAK 240 Uni
Trojsezónny spací vak je určený do chladnejších podmienok od jesene do jari. Spací vak má dvojvrstvovú konštrukciu s dutým silikonizovaným polyesterovým vláknom Izotherm Pro. Silikonizácia zabezpečuje mäkkosť a tvarovú pamäť vlákien, takže vlákna sa ľahko vrátia do pôvodného tvaru a objemu.
Vďaka týmto vlastnostiam si spací vak dlhšie zachováva svoje pôvodné tepelné vlastnosti. Anatomicky tvarovaný spacák má jednou rukou ovládateľné sťahovanie kapucne. Obojsmerný zips je krytý vystuženou légou proti zadrhávaniu a légou proti úniku tepla. Poistka proti samovoľnému rozopnutiu zipsu je u takmer všetkých našich modelov spacákov samozrejmosťou. Drobným komfortným prvkom je vrecko na vankúš v kapucni.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 1650 g |
| Výplň | Izotherm Pro 2x120g |
| Typ produktu | spací vak |
| Farba | sea storm |
| Rozmer | 215 x 80 x 50 cm |
| Teplotný rozsah | 5/0/-15 °C |
| Vnútorný materiál | 190T Polyester pongee |
| Vonkajší materiál | 68D 210T R/S Polyester WR |
| Tvar spacieho vaku | mumia, rozšírená múmia |
| Rozmer zbaleného vreca | 22 x 36 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 195 cm |
| Sezónnosť spacáku | třísezónní |
| Dĺžka | 215 cm |
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka