Spacák HANNAH CAMPING JOFFRE 80 Uni
Ľahký spací vak Hannah JOFFRE 80 s minimálnym objemom a váhou 610 g, vhodný na použitie v lete pri tvojich cyklovýletoch. Výplň mikrovlákno Micro-tec Ultra, jednovrstvová konštrukcia, anatomický strih, polootvorená tvarovaná kapucňa, jednou rukou ovládateľné sťahovanie kapucne, vnútorný golier s reguláciou, obojsmerný zips krytý légou, vystužená léga proti zadrhávániu zipsu, poistka proti samovoľnému rozopínaniu zips vrecko, odľahčený obal. Vhodný do teplôt pri 11 °C.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Cyklistika, Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 610 g |
| Materiál a technológia | Micro-tec Ultra |
| Výplň | Micro-tec Ultra 1x80g |
| Typ produktu | spací vak |
| Farba | scarab |
| Rozmer | 210 x 75 x 45 cm, 210 |
| Teplotný rozsah | 15/11/1 °C |
| Vnútorný materiál | 190T Micro Polyester, 190T Polyester |
| Vonkajší materiál | 290T Micro Polyester WR, 290T Polyester WR |
| Tvar spacieho vaku | mumia |
| Rozmer zbaleného vreca | 16 x 25 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 0 cm, 0 cm |
| Komfortná teplota | 15 °C |
| Limitná teplota | 11 °C |
| Extrémna teplota | 1 °C |
| Sezónnosť spacáku | letní |
| Dĺžka | 210 cm |
| Štýl | JOFFRE 80 |
Cyklistika
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka