Nafukovacia karimatka HANNAH FLOAT 7.0, ocean depths
Nafukovacia ultraľahká karimatka s konštrukčne oddelenými komorami je vďaka svojej nízkej hmotnosti (530g) a zbaliteľnosti (10x25cm) skvelá pre letné trekingové aktivity, kde hľadíte na každý gram svojej výbavy a nechcete ustúpiť z požiadaviek kvality a spoľahlivosti.
Komfortná výška nafúknutia až 7cm. Protišmyková potlač na vrchnej strane karimatky zamedzí kĺzaniu spacieho vaku mimo karimatky. Plochý integrovaný ventil podčiarkuje celkový minimalizmus.
Dodáva sa vrátane opravnej sady a vaku na zbalenie. Karimatka je oproti štandardným rozmerom karimatiek ľahko predĺžená a rozšírená.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 530 g |
| Materiál a technológia | 20D Nylon R/S, 220D Nylon R/S |
| Typ produktu | karimatka |
| Farba | Ocean depths |
| Rozmer | 197 x 62 x 7 cm, 197 |
| Rozmer zbaleného vreca | 10 x 25 cm |
| Tepelný odpor | 1.5 R |
| Typ ventilu | plochý plastový ventil |
| Hrúbka | 7 cm |
| Konštrukcia karimatky | Wave baffles |
| Typ karimatky | nafukovací |
| Rozmer po zbalení | 10 x 25, 10 x 25 cm |
| Hrúbka karimatky | 7 cm |
| Dĺžka | 197 cm |
| Štýl | FLOAT 7,0 |
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka