Karimatka HANNAH CAMPING REST 2,5 Uni
Samonafukovacia karimatka s penovou konštrukciou je dobre mechanicky odolná a zároveň poskytuje slušnú izoláciu. Komfortná výška karimatky 2,5 cm a váha 780g sú slušné parametre pre turistiku aj trekking. Vhodná na použitie od jari do jesene. Dodávané vrátane opravnej sady a vaku na zbalenie.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Hmotnosť | 780 g |
| Materiál a technológia | 210T Polyester TPU coating |
| Typ produktu | karimatka |
| Farba | trekking green II |
| Rozmer | 183 x 51 x 2,5 cm |
| Tepelný odpor | 3.5 R |
| Typ ventilu | mosazný ventil |
| Hrúbka | 2.5 cm |
| Konštrukcia karimatky | High loft PU - Full foam |
| Typ karimatky | samonafukovacia |
| Rozmer po zbalení | 14 x 26, 14 x 26 cm |
| Hrúbka karimatky | 2.5 cm |
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka