Kód produktu: 10047272HHX01
Štýlová zimná vesta Hannah Ela s membránou Resstex 5000.
Farba
cosmic skyVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Dámska vesta HANNAH ELA
Dámska zimná predĺžená vesta Hannah Ela je skvelou voľbou do mesta alebo na voľný čas. Membrána Resstex 5000 s úpravou DWR poskytuje odolnosť proti dažďu, mokrému snehu a vetru. Kvalitné polyesterové rúno Duratherm High Loft je ľahké, nadýchané, mäkké a vyniká svojimi termoizolačnými vlastnosťami.
Hlboká tunelová kapucňa so sťahovacou šnúrkou vytvára masívny golier, ktorý chráni krk a spodnú časť tváre. Vesta má dve hlavné vrecká a 2 náprsné vrecká, jedno vnútorné náprsné vrecko na zips a hlavný nepremokavý zips. Dekoratívnym aj funkčným prvkom sú masívne bočné rázporky na zips.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Športy na voľný čas, Móda a cestovanie |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 5 000 mm |
| Priedušnosť | 5 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | Resstex |
| Výplň | Duratherm High Loft |
| Zloženie | 100 % polyester |
| Typ produktu | vesta |
| Farba | cosmic sky |
| Kolekcia | Everyday |
| Strih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | DWR |
| Typ bundy | Zimná |
| Paropriepustnosť (pôv. X) | 5 000 g/m2/24h |
Športy na voľný čas
Móda a cestovanie
22.12.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Vesta se velmi dobře nosí, je teplá a dobře sedí. Doporučuji.
Pôvodne vložené k Dámska vesta HANNAH ELA, rose taupe
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka