Kód produktu: 10041072HHX01
Dámska membránová bunda typu parka s vyváženým pomerom nepremokavosti a priedušnosti s membránou Resstex 8000.
Farba
dawn blueVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Dámska bunda HANNAH ZAFRINA II
Nepremokavá a priedušná bunda typu parka s membránou Resstex 8000. Nastaviteľná kapucňa, anatomicky tvarované rukávy sú zakončené šnúrkou. Spodný tvarovaný okraj s rozparkom na zadnej strane. Širší strih bundy si môžete prispôsobiť vďaka integrovanej šnúrke v páse. Pohodlie a priedušnosť bundy podporuje podšívka zo sieťoviny.
Vrchná patentovaná impregnácia Bionic Finish ECO zaisťuje vysokú vodoodolnosť povrchového materiálu a odpudzuje nečistoty. Okrem toho neobsahuje PFC a je šetrný k životnému prostrediu. Podlepené hlavné švy pre úplnú vodotesnosť a dve hlavné vrecká s náplasťou. Bunda je vhodná na výlety do prírody alebo bežné nosenie.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Turistika, Móda a cestovanie |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 8 000 mm |
| Priedušnosť | 8 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | Resstex 8000 |
| Zloženie | 100 % polyester |
| Typ produktu | bunda, parka |
| Farba | dawn blue |
| Kolekcia | Everyday |
| Strih | Loose Fit |
| Povrchová úprava | Bionic Finish ECO |
| Typ bundy | Jarná, Jesenná |
| Paropriepustnosť (pôv. X) | 8 000 g/m2/24h |
Turistika
Móda a cestovanie
Produkt zatiaľ nikto slovne neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka