Kód produktu: 10064073HHX01
Farba
rainy dayVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Dámska bunda HANNAH TARMA Lady
Dámska bunda Hannah Tarma – ľahká membránová bunda do nepriaznivého počasia
Tarma je technická dámska bunda vyrobená z dvojvrstvového materiálu Resstex 2.5L s parametrami 10 000 mm / 10 000 g/m²/24 h. Materiál je zo 100 % recyklovaného polyesteru a ošetrený ekologickou impregnáciou Bionic Finish® Eco. Vďaka nízkej hmotnosti 275 g (veľ. 38) ju ľahko zbalíte a vezmete kamkoľvek.
Kľúčové prednosti:
Resstex 2.5L – vodoodolná a priedušná membrána.
Bionic Finish® Eco – šetrná impregnácia bez PFC.
Vodoodolné YKK zipsy a podlepené švy.
Nízka hmotnosť - 275 g (veľ. 38).
Spoľahlivá ochrana v daždi:
Tarma je ideálna voľba pre turistiku, cestovanie aj každodenné nosenie v nepriaznivom počasí. Spája ľahkosť, funkčnosť a jednoduché zbalenie pre všetky vonkajšie aktivity.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Turistika, Športy na voľný čas |
| Referenčná veľkosť | 38 |
| Hmotnosť | 275 g |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 10 000 mm |
| Materiál a technológia | Resstex |
| Zloženie | 100% recycled polyester |
| Typ produktu | bunda |
| Farba | rainy day |
| Kolekcia | Everyday |
| Strih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | Bionic Finish ECO |
| Zapínanie | zip YKK |
| Typ bundy | Jarná, Jesenná |
| Paropriepustnosť (pôv. X) | 10 000 g/m2/24 hod |
Turistika
Športy na voľný čas
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka