Trekové palice HANNAH TREK FL, anthracite/green
Ľahké a pevné trekové palice Hannah Trek FL vyrobené z hliníka poskytnú skvelú oporu na všetkých horských túrach aj potulkách prírodou. Vysoko komfortné madlo a sťahovacie pútko pre lepšiu stabilitu úchopu. Rýchloupínací systém na rýchle a jednoduché nastavenie dĺžky tyče.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika |
| Hmotnosť | 230 g |
| Materiál a technológia | Hliník (ALU) |
| Typ produktu | teleskopické palice, palice trekové |
| Farba | Anthracite/green |
| Rozsah dĺžky | 67 - 140 cm cm |
| Počet dielov | 3 |
| Kolekcia | Trekking |
| Palice - materiál rukoväte | EVA pena |
| Palice - prevedenie | teleskopické |
| Palice - prevedenie rukoväte | klasická |
| Palice - rýchloupnutie (zámoček) | Áno |
| Palice - súčasť balenia | trekové tanieriky |
| Priemer tanierika | 50 mm |
Turistika
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka