Kód produktu: 10001889HHX
Ľahký stabilný stan Hawk 2 vhodný pre vysokohorskú turistiku, vodáctvo aj kemping.
Alternatívne produkty z kategórie Mountain:
Stan HANNAH CAMPING HAWK 2, treetop
Ľahký stabilný stan Hawk 2 vhodný na vysokohorskú turistiku, vodáctvo a kemping. Stan je určený pre 2 osoby, 1 vchod, vnútorná konštrukcia, jednostranná silikonizácia tropika, 1 spálňa, 1 apsida, 3 prúty, 2 vetracie otvory, klasické ukotvenie prútov s odľahčeným vypínacím systémom, rozopínacie dvere po celej dĺžke s čiastočným odvetrávaním, zbaliteľný do vrecka, zipsy YKK, 2 vrecká, odľahčené hliníkové kolíky, popruh na stabilizáciu stanu, spony a pracky ITW.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Hmotnosť | 2.2 g |
| Typ produktu | stan |
| Farba | Treetop |
| Predsieň/apsida počet | 0/1 |
| Počet vchodov | 1 |
| Hmotnosť stanu | 2.2 kg |
| Hmotnosť stanu bez obalu | 2 kg |
| Rozmer zloženého stanu | 14 x 45 cm |
| Rozmer vnútorného stanu | 125/90 x 205 x 100 cm cm |
| Rozmer vonkajšieho stanu | 135 x 295 x 110 cm cm |
| Tropiko | 40D 240T Nylon R/S; PU 5000mm single siliconized |
| Vnútorný stan | 40D 240T Nylon R/S; priedušný |
| Podlážka | 40D 260T Nylon, PU 7000mm |
| Tyčky | 3 poles, Dural 7001-T6 ø 8,5mm |
| Konštrukcia - umiestnenie | Vnútorné |
| Kolekcia | Mountain |
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka