Kód produktu: 10029406HHX01
Dámský spací pytel Hannah SCOUT W 120, který vyniká nízkou hmostností a minimálním objem po sbalení.
Alternatívne produkty z kategórie Spacáky:
Spacák HANNAH CAMPING SCOUT W 120 Lady, rhododendron/poppy red II
Dámsky spací vak Hannah SCOUT W 120, ktorý vyniká nízkou hmotnosťou a minimálnym objemom po zbalení, použitie počas jari a leta, výplň z mikrovlákna Micro-tec Ultra, jednovrstvová konštrukcia, dámsky strih, uzavretá tvarovaná kapucňa, jednou rukou ovládateľné sťahovanie kapucne, vnútorný zateplený golier s reguláciou, obojsmerný zips krytý légou, vystužená léga proti zachytávaniu zipsu, pútka na zavesenie, vnútorné vrecko, kompresný obal.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Hmotnosť | 900 g |
| Typ produktu | spací vak |
| Farba | rhododendron/poppy red II |
| Rozmer | 200 x 80 x 50 cm |
| Náplň | Micro-tec Ultra |
| Teplotný rozsah | 8/4/-10 °C |
| Vnútorný materiál | 290T Micro Polyester |
| Vonkajší materiál | 40D 290T Nylon R/S WR |
| Rozmer zbaleného vreca | 16 x 30 cm |
| Výška postavy | 175 cm |
| Komfortná teplota | 8 °C |
| Limitná teplota | 4 °C |
| Extrémna teplota | -10 °C |
| Sezónnosť spacáku | letní, dvousezónní |
| Hmotnosť spacích vakov | 900 g |
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka