Kód produktu: 10003264HHX01
Rozšírený dekový spací vak Hannah Lodger 200 na použitie na chate či v kempe.
Alternatívne produkty z kategórie Spacáky:
Spacák HANNAH CAMPING LODGER 200 Uni, dark shadow/anthracite
Hannah Lodger 200 je skladný a rozšírený spací vak naplnený silikonizovaným dutým vláknom Izotherm Classic. Jedná sa o dekový strih vhodný k použitiu na chate či v kempe. Spacák obsahuje obojsmerný zips krytý légou, vystužená léga proti zachytávaniu zipsu, poistka proti samovoľnému rozopínaniu zipsu, pútka na zavesenie, vnútorné vrecká, kompresný obal. Ideálne na jar a leto.
vrecko na mobil| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Hmotnosť | 1600 g |
| Typ produktu | spací vak |
| Farba | Dark shadow/anthracite |
| Rozmer | 220 x 75 cm |
| Náplň | Izotherm Classic 1 x 200 g |
| Teplotný rozsah | 8/3/-11 °C |
| Tvar spacieho vaku | dekový |
| Rozmer zbaleného vreca | 22 x 36 cm |
| Sezónnosť spacáku | třísezónní |
Kempovanie
29.8.2024
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
plní to co člověk požadoval
Pôvodne vložené k Spací vak HANNAH CAMPING LODGER 200, columbia/anthracite
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka