Vložka do sp.vreca HANNAH CAMPING LINER COTTON Uni, grey
Hannah Liner cotton je bavlnená vložka do spacáku múmiového tvaru s kapucňou pre osobu merajúcu max. 190 cm. Možno ju použiť samostatne alebo ako súčasť spacieho vaku.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 200 g |
| Materiál a technológia | Bavlna |
| Zloženie | 100 % bavlna |
| Typ produktu | spací vak, vložka do spacáku |
| Farba | Grey |
| Rozmer | 210 x 75 x 50 cm, 210 |
| Vonkajší materiál | bavlna |
| Tvar spacieho vaku | mumia |
| Rozmer zbaleného vreca | 9 x 17 cm |
| Výška postavy | 0 cm, 0 cm |
| Sezónnosť spacáku | letní |
| Dĺžka | 210 cm |
| Štýl | LINER COTTON |
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka