Stan HANNAH CAMPING TYCOON 2
Hannah Tycoon 2 je komfortný stan, ktorý si bez obáv môžeš vziať do kempu, na vodu alebo letný festival. Stan postavíš rýchlo a ľahko. Ideálne pre 2 osoby.
1 vchod, vnútorná konštrukcia, 1 spálňa, 1 apsida, 2 prúty, 2 vetracie otvory, klasické ukotvenie prútov, s uchytením tropika pomocou háčika, dvere s čiastočným odvetraním, 2 vrecká, stropná odkladacia polička, kovové kolíky.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Typ produktu | stan |
| Farba | spring green/cloudy gray II |
| Predsieň/apsida počet | 0/1 |
| Počet vchodov | 1 |
| Hmotnosť stanu | 3 kg |
| Hmotnosť stanu bez obalu | 2.8 kg |
| Rozmer zloženého stanu | 16 x 45 cm |
| Rozmer vnútorného stanu | 210 x 150 x 105 cm |
| Rozmer vonkajšieho stanu | 220 x 240 x 115 cm |
| Tropiko | 185T Polyester PU 3000mm WR, 185T Polyester R/S PU 3000mm WR |
| Vnútorný stan | 185T Polyester |
| Podlážka | PE 10 x 10 120 g/m² |
| Tyčky | 2 x Fiberglas Ø 8,5 mm |
| Konštrukcia - umiestnenie | Vnútorné |
| Kolekcia | Adventure |
| Maximálny počet osôb | 2 |
| Predsieň/apsida veľkosť | malá |
| Konštrukcia - typ | kopule |
| Séria | Adventure (HANNAH) |
Kempovanie
3.8.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
spokojný
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka