Stan HANNAH CAMPING TERCEL 2 LIGHT
Ultraľahký stabilný stan Tercel 2 light s vnútornou konštrukciou vhodný na vysokohorskú turistiku, ale vďaka svojej ľahkosti aj na cyklopotulky.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Cyklistika, Turistika, Kempovanie |
| Typ produktu | stan |
| Farba | treetop II |
| Predsieň/apsida počet | 0/2 |
| Počet vchodov | 2 |
| Hmotnosť stanu | 1.95 kg |
| Hmotnosť stanu bez obalu | 1.75 kg |
| Rozmer zloženého stanu | 13 x 45 cm |
| Rozmer vnútorného stanu | 125 x 220 x 110 cm |
| Rozmer vonkajšieho stanu | 220 x 250 x 110 cm |
| Tropiko | 15D Nylon R/S; PU 3000 mm single siliconized |
| Vnútorný stan | 20D Nylon R/S WR |
| Podlážka | 40D Nylont R/S PU 5000mm |
| Tyčky | 2x Dural 7001-T6 Ø 7,9 mm |
| Konštrukcia - umiestnenie | Vnútorné |
| Kolekcia | Mountain |
| Maximálny počet osôb | 2 |
| Predsieň/apsida veľkosť | střední |
| Technológia stanu | Silikonizace tropika |
| Konštrukcia - typ | kopule |
| Séria | Mountain (HANNAH) |
Cyklistika
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka