Stan HANNAH CAMPING FALCON 2
Ultraľahký a skladný stan Hannah Falcon 2 pre 2 osoby využijú okrem horalov aj cyklisti, 2 vchody, vnútorná konštrukcia, jednostranná silikonizácia tropika, 1 spálňa, 1 predsieň, 1 apsida, 2 prúty s duralovou spojkou, 2 vetracie otvory, air vent systém na zvýšené odvetrávanie stanu, rozopínacie dvere po celej dĺžke s čiastočným odvetrávaním, zbaliteľný do vrecka, zipsy YKK, 2 komfortné vrecká, stropná odkladacia polička, hliníkové kolíky, spony a pracky ITW.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika, Kempovanie |
| Typ produktu | stan |
| Farba | treetop II |
| Predsieň/apsida počet | 1/1 |
| Počet vchodov | 2 |
| Hmotnosť stanu | 2.2 kg |
| Hmotnosť stanu bez obalu | 2 kg |
| Rozmer zloženého stanu | 17 x 45 cm |
| Rozmer vnútorného stanu | 135 x 220 x 100 cm |
| Rozmer vonkajšieho stanu | 225 x 230 x 105 cm |
| Tropiko | 40D 240T Nylon R/S; PU 5000mm single siliconized |
| Vnútorný stan | 40D 240T Nylon R/S |
| Podlážka | 40D 260T Nylon, PU 7000mm |
| Tyčky | 2x Dural 7001-T6 Ø 7,9 mm |
| Konštrukcia - umiestnenie | Vnútorné |
| Kolekcia | Mountain |
| Maximálny počet osôb | 2 |
| Predsieň/apsida veľkosť | malá |
| Technológia stanu | Silikonizace tropika |
| Konštrukcia - typ | kopule |
| Séria | Mountain (HANNAH) |
Turistika
Kempovanie
29.7.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Podnikly jsme s ním 8 denní výlet na kole podél Dunaje. Nezklamal. Lehký, skladný. Při dobrém složení byl menší než spacák.
malý a skladný
pro dva v pohodě
Kolíky hliníkové, lehké, ale při tvrdš půdě, když se nepodaří kolík zapíchnout rukou a použije se noha se většinou ohne
14.7.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
V poměru technické parametry a ceny , tedy ceny a kvality výrobek převyšuje nabídku konkurence. Kritériem bylo tropiko s minimem 4000 mm a váha do 2,2 kg. Dalším kritériem byla dostupnost náhradních dílů , ačkoliv není zřejmé, jestli k danému produktu je mimo náhradních prutů k dispozici i zakoupení samotného tropika či vnitřní části stanu. Cena rovněž odpovídala cenovému stropu do 4 tisíc Kč. Stan bude vyzkoušen v říjnu tohoto roku na několikadenní túře v Saském Švýcarsku.
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka