Spací vak HANNAH JOFFRE 200 LONG, midnight navy
Trojsezónny ľahký spací vak má dvojvrstvovú konštrukciu s prešitím a kvalitným mikrovláknom Micro-tec Ultra , ktoré má extrémne nízku hmotnosť v pomere k vysokým tepelnoizolačným vlastnostiam. Navyše veľmi dobre izoluje aj pri vyššej vlhkosti.
Anatomicky tvarovaný spacák má jednou rukou ovládateľné sťahovanie kapucne a vnútorný zatepľovací golier s reguláciou. Obojsmerný zips je krytý vystuženou légou proti zadrhávaniu a izolačnou légou proti úniku tepla.
Poistka proti samovoľnému rozopnutiu zipsu je u takmer všetkých našich modelov spacákov samozrejmosťou.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 1080 g |
| Materiál a technológia | Micro-tec Ultra |
| Výplň | Micro-tec Ultra 2x100g, Micro-tec Ultra 2 x 100 g |
| Typ produktu | spací vak |
| Farba | Midnight navy |
| Rozmer | 230 x 80 x 55 cm, 230 |
| Teplotný rozsah | 7 / 2 / -12 °C |
| Vnútorný materiál | 190T Micro Polyester, 190T Polyester |
| Vonkajší materiál | 290T Micro Polyester WR, 290T Polyester WR |
| Tvar spacieho vaku | mumia, rozšírená múmia |
| Rozmer zbaleného vreca | 18 x 35 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 0 cm, 0 cm |
| Komfortná teplota | 7 °C |
| Limitná teplota | 2 °C |
| Extrémna teplota | 0 °C, -12 °C |
| Sezónnosť spacáku | třísezónní |
| Dĺžka | 230 cm |
| Štýl | JOFFRE 200 LONG |
Turistika
Kempovanie
15.8.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Tepelná izolace
Málo místa na nohy
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka