Spací vak HANNAH CAMPING JOFFRE W 200
Trojsezónny dámsky ľahký spací vak má dvojvrstvovú konštrukciu s prešívaním a kvalitným mikrovláknom Micro-tec Ultra, ktoré vyniká extrémne nízkou hmotnosťou v pomere k výborným tepelnoizolačným vlastnostiam. Navyše veľmi dobre izoluje aj pri vyššej vlhkosti. Dámsky strih rešpektuje anatomické odlišnosti ženskej postavy.
Strih spacieho vaku je špecifický rozšírením v oblasti ramien a bokov, čo poskytuje používateľke vyšší komfort. Spací vak má jednoručne nastaviteľnú kapucňu a regulovateľný vnútorný izolačný golier. Obojsmerný zips je krytý vystuženou légou proti zadrhávaniu a izolačnou légou proti úniku tepla.
Poistka proti samovoľnému rozopnutiu zipsu je u takmer všetkých našich modelov spacákov samozrejmosťou.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 860 g |
| Materiál a technológia | Micro-tec Ultra |
| Výplň | Micro-tec Ultra 2x100g |
| Typ produktu | spací vak |
| Farba | wasabi |
| Rozmer | 195x70x45cm |
| Vnútorný materiál | 190T Polyester |
| Vonkajší materiál | 290T Polyester R/S WR |
| Tvar spacieho vaku | mumia |
| Rozmer zbaleného vreca | 16 x 30 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 0 cm |
| Komfortná teplota | 7 °C |
| Limitná teplota | 2 °C |
| Extrémna teplota | -12 °C |
| Sezónnosť spacáku | třísezónní |
| Dĺžka | 195 cm |
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka