Spací vak HANNAH CAMPING BIKE W 100 Lady, mosadz blue/capri II
Ľahký dámsky spací vak Bike W 100 vhodný pre ženy, minimálneho objemu na zbalenie, určený na letné pobyty v prírode. Výplň silikonizovaným dutým vláknom Izotherm Classic, jednovrstvová konštrukcia, anatomický strih, polootvorená tvarovaná kapucňa, jednou rukou ovládateľné sťahovanie kapucne, vnútorný golier s reguláciou, obojsmerný zips krytý légou, vystužená léga proti zachytávaniu zipsu, poistka proti samovoľnému rozopínaniu zipsu, pútka na zavesenie, vnútorné vrecko, vrecko na vankúš v kapucni, rolovací kompresný obal.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Cyklistika, Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 830 g |
| Materiál a technológia | Izotherm Classic, Polyester (PES) |
| Výplň | Izotherm Classic 1x100g |
| Typ produktu | spací vak |
| Farba | mosaic blue/capri II |
| Rozmer | 195 x 77 x 50 cm, 195 |
| Teplotný rozsah | 14/10/-1 °C |
| Vnútorný materiál | 190T Polyester pongee |
| Vonkajší materiál | 68D 210T R/S Polyester WR |
| Tvar spacieho vaku | mumia, rozšírená múmia |
| Rozmer zbaleného vreca | 16 x 25 cm |
| Povrchová úprava | WR |
| Výška postavy | 0 cm, 0 cm |
| Komfortná teplota | 14 °C |
| Limitná teplota | 10 °C |
| Extrémna teplota | 0 °C, -1 °C |
| Sezónnosť spacáku | letní |
| Dĺžka | 195 cm |
| Štýl | BIKE W 100 |
Cyklistika
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka