Kód produktu: 10019164HHX
Ľahký prístrešok pre 2 osoby na voľné zavesenie v prírode.
Alternatívne produkty z kategórie Adventure:
Prístrešok HANNAH CAMPING SKYLINE 2, thyme
Hannah Skyline 2 je ľahký prístrešok pre 2 osoby k volnému zaveseniu v prírode.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Kempovanie |
| Typ produktu | prístrešok |
| Farba | Thyme |
| Predsieň/apsida počet | 0/0 |
| Počet vchodov | 0 |
| Hmotnosť stanu | 1.2 kg |
| Hmotnosť stanu bez obalu | 1.1 kg |
| Rozmer zloženého stanu | 10 x 35 cm |
| Rozmer vnútorného stanu | - cm |
| Rozmer vonkajšieho stanu | 350 x 290 cm |
| Tropiko | 185T Polyester R/S PU 3000mm WR |
| Vnútorný stan | - |
| Podlážka | - |
| Tyčky | - |
| Konštrukcia - umiestnenie | bez konštrukcie |
| Kolekcia | Adventure |
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka