Kód produktu: 10052689HHX01
Pánska 3-vrstvová membránová bunda so zhodnými parametrami vodného stĺpca a priedušnosti v hodnotách 10 000.
Farba
sargasso seaVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Pánska bunda HANNAH ALAGAN
Pánska 3-vrstvová membránová bunda so zhodnými parametrami vodného stĺpca a priedušnosti v hodnotách 10 000. Povrchová úprava DWR - C6 je šetrnejšia k životnému prostrediu a zaistí vodoodpudivosť vrchného materiálu. Skvelá voľba pre náročné vysokohorské túry aj outdoorové výpravy, pretože sa na ňu môžete skutočne spoľahnúť!
Bunda využíva 3-vrstvovú technológiu funkčnej neporéznej membrány Climatic Element pre poskytnutie 100 % nepremokavosti, priedušnosti a zároveň vetruvzdornosti. Vyššiu priedušnosť zaistia ventilačné zipsy v podpazuší, kompletne podlepené švy a nepremokavé zipsy zase celistvú nepremokavosť bundy.
Kapucňa je nastaviteľná v 2 smeroch jednoduchým stiahnutím gumičiek, rovnako tak ako dolný lem s reguláciou šírky na bokoch. Anatomicky tvarované rukávy sú zakončené zapínaním na suchý zips. Pohodlný voľnejší strih predurčuje bundu pre celoročné aktivity na horách, či už leziete, chodíte alebo napríklad lyžujete. Možno totiž zvoliť druhú izolačnú vrstvu od slabšej gramáže až po páperovú bundu.
| Pohlavie | Pánske |
| Aktivity | Turistika |
| Referenčná veľkosť | L |
| Hmotnosť | 485 g |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 10 000 mm |
| Priedušnosť | 10 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | Climatic Element |
| Zloženie | 100% polyester |
| Typ produktu | bunda |
| Farba | sargasso sea |
| Kolekcia | Mountain, Trekking |
| Strih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | DWR - C6, Bionic Finish ECO |
| Typ bundy | Zimná, Jarná, Jesenná |
Turistika
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
| Velikost | S | M | L | XL | XXL | XXXl |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Výška postavy | 171-176 | 174-179 | 180-184 | 182-186 | 184-188 | 186-190 |
| Obvod hrudníku | 90-94 | 95-99 | 100-104 | 105-109 | 110-114 | 115-119 |
| Obvod pasu | 78-82 | 83-87 | 88-92 | 93-97 | 98-102 | 103-107 |
| Obvod boků | 92-96 | 97-101 | 102-106 | 107-111 | 112-116 | 117-121 |
Míry jsou uvedeny v centimetrech.
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka