Kód produktu: 10040759HHX01
Pánska 3-vrstvová membránová bunda so zhodnými parametrami vodného stĺpca a priedušnosti v hodnotách 10 000.
Farba
ink blueVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Pánska bunda HANNAH ALAGAN
Pánska 3-vrstvová membránová bunda so zhodnými parametrami vodného stĺpca a priedušnosti v hodnotách 10 000. Povrchová úprava DWR-C6 je šetrnejšia k životnému prostrediu a zaistí vodoodpudivosť vrchného materiálu. Skvelá voľba pre náročné vysokohorské túry aj outdoorové výpravy, pretože sa na ňu môžete skutočne spoľahnúť! Bunda využíva 3-vrstvovú technológiu funkčnej neporéznej membrány Climatic Element na zabezpečenie 100 % nepremokavosti, priedušnosti a zároveň vetruodolnosti.
Vyššia priedušnosť zaistí ventilačné zipsy v podpazuší, kompletne podlepené švy a nepremokavé zipsy zase celistvú nepremokavosť bundy. Kapucňa je nastaviteľná v 2 smeroch jednoduchým stiahnutím gumičiek, rovnako tak ako dolný lem s reguláciou šírky na bokoch. Anatomicky tvarované rukávy sú zakončené zapínaním na suchý zips. Vďaka pohodlnému voľnému strihu je táto bunda vhodná na celoročné horské aktivity, či už ide o lezenie, prechádzky alebo lyžovanie. Možno totiž zvoliť druhú izolačnú vrstvu od slabšej gramáže až po páperovú bundu.
| Pohlavie | Pánske |
| Aktivity | Turistika |
| Referenčná veľkosť | L |
| Hmotnosť | 485 g |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 10 000 mm |
| Priedušnosť | 10 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | 3 L, Climatic Element |
| Zloženie | 100% polyester, 100 % polyester |
| Typ produktu | bunda |
| Farba | ink blue |
| Kolekcia | Ferrata, Mountain, Trekking |
| Strih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | DWR - C6 |
| Zapínanie | zip YKK |
| Typ bundy | Jarná, Jesenná |
Turistika
Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý/á
| Velikost | S | M | L | XL | XXL | XXXl |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Výška postavy | 171-176 | 174-179 | 180-184 | 182-186 | 184-188 | 186-190 |
| Obvod hrudníku | 90-94 | 95-99 | 100-104 | 105-109 | 110-114 | 115-119 |
| Obvod pasu | 78-82 | 83-87 | 88-92 | 93-97 | 98-102 | 103-107 |
| Obvod boků | 92-96 | 97-101 | 102-106 | 107-111 | 112-116 | 117-121 |
Míry jsou uvedeny v centimetrech.
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka