Kód produktu: 10036139HHX01
Lyžiarske nepremokavé nohavice Hannah Akita Jr II s membránou Resstex 10 000.
Alternatívne produkty z kategórie Zimné nohavice:
Nohavice HANNAH KIDS AKITA JR II Kids, burnt olive
Lyžiarske nohavice Hannah Akita Jr II v živých farbách sú parádnym a funkčným doplnkom pre všetky mladé slečny a chlapcov.
Vďaka polyuretánovej membráne Resstex 10 000 sú nohavice nepremokavé a priedušné. Dohromady s DWR vodoodpudivou úpravou a podlepenými švami zostávajú tieto lyžiarske nohavice odolné voči dažďu či mokrému snehu. Výplň Duratherm Classic z polyesterového rúna poskytuje výborné termoizolačné vlastnosti a udrží vaše deti v teple aj za vlhka. Nohavice dobre sedia, pás sa dá regulovať pomocou suchého zipsu, traky môžete odopnúť a anatomicky tvarované kolená prispievajú k pohodlnému noseniu. Zvýšený sed a snehové manžety v nohaviciach zaistia, aby sa sneh nedostal tam, kam nemá.
K týmto nohaviciam je možné zakúpiť do kompletu lyžiarsku bundu HANNAH KIGALI JR , HANNAH ANAKIN JR alebo HANNAH ANAKIN JR v rovnakých parametroch aj materiáloch.
| Pohlavie | Detské |
| Aktivity | Zimné športy, Zjazd |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 10 000 mm |
| Priedušnosť | 10 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | Polyester (PES), Resstex 10000 |
| Výplň | Duratherm Classic |
| Zloženie | 100 % polyester |
| Typ produktu | tričko s krátkym rukávom |
| Farba | burnt olive |
| Kolekcia | Kids |
| Povrchová úprava | DWR |
| Prevedenie | sťahovanie v páse |
| Paropriepustnosť (pôv. X) | 10 000 g/m2/24 hod |
| Nohavice - Typ produktu | Zimné |
Zimné športy
Zjazd
14.2.2026
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Dcera měla všechny lyžařské kalhoty před kolena upnuté když si dřepla, v těchto má krásně místo a prostor.
Pôvodne vložené k Detské nohavice HANNAH AKITA JR II, anthracite II
VELIKOST | 110-116 | 122-128 | 134-140 | 146-152 | 158-164 |
|---|---|---|---|---|---|
VĚK | 4-5 | 6-7 | 8-9 | 10-11 | 12-13 |
VÝŠKA | 110-116 | 122-128 | 134-140 | 146-152 | 158-164 |
HRUDNÍK | 58 | 64 | 70 | 76 | 82 |
PAS | 52 | 58 | 63 | 68 | 73 |
| BOKY | 64 | 70 | 76 | 82 | 88 |
Míry jsou uvedeny v centimetrech.
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka