Nafukovacia karimatka HANNAH FLY 5.0
Ľahká a komfortná nafukovacia karimatka pre letné outdoorové aktivity.
Konštrukčne oddelené komory pri plnom nafúknutí poskytujú až 5 cm komfort. Je nutné vyzdvihnúť veľmi nízku hmotnosť (570 g) a zbaliteľnosť (10 x 30 cm). Plochý plastový integrovaný ventil podčiarkuje celkový minimalizmus.
Dodávané vrátane opravnej sady a vaku na zbalenie. Karimatka je oproti štandardným rozmerom karimatiek ľahko predĺžená a rozšírená.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika, Kempovanie |
| Hmotnosť | 570 g |
| Materiál a technológia | 190T polyester TPU coating, 190T polyester, TPU coating |
| Typ produktu | karimatka |
| Farba | garden green II |
| Rozmer | 190 x 60 x 5 cm, 190 |
| Tepelný odpor | 1.5 R |
| Typ ventilu | plochý plastový ventil |
| Hrúbka | 5 cm |
| Konštrukcia karimatky | Wave baffles |
| Typ karimatky | nafukovací |
| Rozmer po zbalení | 10 x 30, 10 x 30 cm |
| Hrúbka karimatky | 5 cm |
| Dĺžka | 190 cm |
| Štýl | FLY 5,0 |
Turistika
Kempovanie
Produkt zatiaľ nikto slovne neohodnotil. Buď prvý/á
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka