Kód produktu: 10047413HHX01
Dámsky štýlový zimný kabát Hannah Nona s membránou Resstex 5000.
Farba
autumn blazeVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Dámska bunda HANNAH NONA
Štýlový zimný kabát v predĺženom strihu je skvelou voľbou do mesta alebo na voľný čas. Odolnosť proti dažďu, mokrému snehu aj vetru zaisťuje membrána Resstex 5000 s DWR úpravou. Kvalitné polyesterové rúno Duratherm High Loft je ľahké, nadýchané, mäkké a vyniká svojimi termoizolačnými vlastnosťami.
Kabát má zateplený golier s kapucňou so sťahovacou šnúrkou, dve zateplené hlavné vrecká na zips a hlavný zips krytý légou. Dekoratívnym aj funkčným prvkom sú bočné rázporky na patenty. Rukávy sú zakončené vnútornou elastickou manžetou, ktorá zabraňuje úniku chladu.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Športy na voľný čas, Móda a cestovanie |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 5 000 mm |
| Priedušnosť | 5 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | Resstex |
| Výplň | Duratherm High Loft |
| Zloženie | 100 % polyester |
| Typ produktu | bunda, kabát |
| Farba | autumn blaze |
| Kolekcia | Everyday |
| Strih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | DWR |
| Typ bundy | Zimná |
| Paropriepustnosť (pôv. X) | 5 000 g/m2/24h |
| Typ produktu - kabát | zimné |
Športy na voľný čas
Móda a cestovanie
22.12.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Velmi teplá bunda, dobře sedí a dobře se nosí.
13.1.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Som spokojna je super aj veľkosť sedí
Pôvodne vložené k Dámska bunda HANNAH NONA, Castor gray
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka