Kód produktu: 10019254HHX01
Dámska voľnočasová bunda v módnom dizajne chráni pred dažďom v meste aj v prírode.
Farba
AnthraciteVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Dámska bunda HANNAH GOLDIE, anthracite
Dámska nepremokavá a priedušná bunda s membránou Resstex 8000. Prinechaná kapucňa so sťahovaním, rukávy sú zakončené do gumy. Spodný kraj je možné jednoducho regulovať sťahovaním.
Pohodlie a priedušnosť bundy podporuje podšívka zo sieťoviny. Patentovaná impregnácia povrchu Bionic Finish ECO zaisťuje vysokú odolnosť povrchového materiálu voči vode a odpudzuje nečistoty. Okrem toho neobsahuje PFC a je šetrný k životnému prostrediu.
Podlepené hlavné švy pre úplnú vodotesnosť a dve vrecká na zips.
Bunda je vhodná na ľahké túry do hôr či výlety do prírody.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Turistika, Športy na voľný čas, Móda a cestovanie |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 8 000 mm |
| Priedušnosť | 8 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | Resstex 8000 |
| Zloženie | 100 % polyester |
| Typ produktu | bunda |
| Farba | Anthracite |
| Kolekcia | Everyday, Everyday Life |
| Strih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | Bionic Finish ECO |
| Zapínanie | zips |
| Typ bundy | Jarná, Jesenná |
| Paropriepustnosť (pôv. X) | 8 000 g/m2/24h |
Turistika
Športy na voľný čas
Móda a cestovanie
10.11.2023
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
moc pěkná bunda, velikost odpovídá
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka