Kód produktu: 10029174HHX01
Dámska 3-vrstvová ľahká membránová bunda s plne podlepenými švami.
Farba
canyon roseVeľkosť
Akú veľkosť zvoliť?
Bunda HANNAH SKYLARK W Lady
Prekonávaj výzvy, objavuj. K tomu ti dopomôže pánska odľahčená bunda Hannah Skylark. Je navrhnutá na vysokohorskú turistiku a jednodňové túry. Je vyrobená z ľahkého materiálu Climatic Active Lite s vodným stĺpcom 15 000 mm, priedušnosťou 25 000 g/m2 za 24h, ktorý je priedušný, nepremokavý a je ošetrený vodoodpudivou úpravou DWR C6. O vodovzdornosť sa zároveň postarajú podlepené švy a vodoodolné zipsy YKK vpredu a na hlavných vreckách.
Bunda sa dá jednoducho zbaliť, čo oceníš pri častých zmenách počasia. Má vlastný transportný obal, aby si ju mohol mať bez obáv stále po ruke v ruksaku. Kapucňa je regulovateľná, spodný okraj stiahnutý gumou a rukávy sú anatomicky tvarované a tiež zakončené gumou. Strih Regular fit je pohodlný a neobmedzuje pohyb. Bunda má reflexné prvky, aby si bol dobre vidieť za každého počasia, aj keď si ju zoberieš na dlhší cyklovýlet. Na nič nečakaj a vyber si Skylark.
| Pohlavie | Dámske |
| Aktivity | Cyklistika, Běh, Turistika, Športy na voľný čas |
| Referenčná veľkosť | 38 |
| Hmotnosť | 295 g |
| Membrána | ANO |
| Vodní sloupec | 15 000 mm |
| Priedušnosť | 25 000 g/m2/24h |
| Materiál a technológia | 3 L, Climatic Pro Lite, DWR-C6 |
| Zloženie | 100 % polyamid |
| Typ produktu | bunda |
| Farba | canyon rose |
| Kolekcia | Mountain, Trekking |
| Strih | Regular Fit |
| Povrchová úprava | DWR - C6 |
| Typ bundy | Na bicykel, Jarná, Jesenná |
| Paropriepustnosť (pôv. X) | 25 000 g/m2/24h |
Cyklistika
Běh
Turistika
Športy na voľný čas
5.8.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Bundu mi doporučila dcera, je moc super :-)
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka