Batoh HANNAH CAMPING RAVEN 24 Uni, anthracite/grey
Jednokomorový batoh s objemom 24 litrov má anatomicky tvarovaný chrbtový systém Air vent, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu medzi chrbtom a batohom. Nechýbajú polstrované ramenné popruhy s posuvným hrudným popruhom a odľahčený bedrový pás s vreckom, ktorý možno v prípade potreby odňať.
Batoh má rozšírený horný vstup krytý vekom s vreckom na zips. Bočné kompresné popruhy znížia objem batohu, nechýbajú úchyty na trekové palice. Dve priestranné bočné vrecká a predné sieťované vrecko na rýchle odloženie bundy či mikiny. Vnútri batohu je polstrované vrecko s vývodom na vodný vak.
V prípade bežného nosenia vrecko využijete na uloženie notebooku. Batoh je primárne koncipovaný na jednodňový trekking, turistiku či outdoor výlety, ale vďaka jednoduchému dizajnu, praktickosti môže byť aj súčasťou každodenného nosenia.
| Pohlavie | Pánske, Dámske |
| Aktivity | Turistika, Športy na voľný čas |
| Hmotnosť | 720 g |
| Typ produktu | batoh |
| Farba | Anthracite/grey |
| Rozmer | 52 x 27 x 18 cm |
| Vnútorný materiál | 100 % polyester |
| Vonkajší materiál | 100 % polyester WR |
| Počet komôr | 1 |
| Chrbtový systém | Air Vent system |
| Kolekcia | Trekking |
| Povrchová úprava | WR |
| Objem batohu | 24 l |
| Veľkosť vrecka na notebook | do 16 " |
| Na notebook | ÁNO |
Turistika
Športy na voľný čas
24.9.2025
Recenzia nakupujúceho heureka.sk
Ľahký a dobré popruhy
S upevnením treking. paličiek som bol sklamaný. Napriek ich malej hm. (285g) to zaťahovacie lanko to neudržalo v správnom smere, vyriešil som páskom so suchým zipsom.
Prihlásenie pomocou e-mailu
nebo rychlé přihlášení
Ste tu prvýkrát?
Registrácia nového zákazníka